7 grudnia 2010

tydzień inspiracji świątecznych i BLOG HOP

Administracja i Zespół Portalu Polki Scrapują, w którego szeregach mam okazję współdziałać -
serdecznie zapraszają na:

~~ Tydzień Inspiracji Świątecznych ~~

Codzienne wyzwania w każdym z naszych sześciu Działów Tematycznych tym razem zostały stworzone w ramach świątecznych inspiracji! Mamy nadzieję dostarczyć Wam mnóstwa motywacji i chęci do stworzenia własnoręcznie wielu wspaniałych świątecznych alterowanych ozdób, kartek, ateciaków, mixmediowych dekoracji czy scrapów! Stwórzcie je na nasze wyzwania, ale przede wszystkim dla siebie i rodziny! Każde z wyzwań startujących między 6 a 11 grudnia będzie hołdowało tematyce świątecznej!To jednak nie koniec atrakcji, jakie mamy dla Was
w tym tygodniu! Oto, co jeszcze mamy dla Was:

~~ Mikołajkowy Blog - Hop! ~~

ZASADY:

* Odwiedzajcie blogi naszych Adminek, Projektantek i Moderatorek między 6 a 11 grudnia, aby obejrzeć z bliska i z detalami wszystkie nasze świąteczne inspiracje.
Zabawę zaczęliśmy wczoraj więc jeśli jeszcze nie wzięliście w niej udziału to biegnijcie na bloga Projektantki działu AlteredArt -Piekielnej Owcy!

* Nie zapomnijcie pozostawić ciepłego słowa naszym zdolnym dziewczynom! To nie jest oczywiście obowiązkowe, ale zachęcamy do bycia miłym :)

* Zapamiętajcie co każda z naszych Adminek, Projektantek i Moderatorek wykonała w ramach Tygodnia Inspiracji Świątecznych! Każda praca będzie miała swój charakterystyczny tytuł - zapiszcie je sobie. Każdego dnia na naszych blogach, zgodnie z grafikiem wyzwań danego działu - zobaczycie coś nowego! Zróbcie więc listę do Świętego Mikołaja z raportem jak pracowite i zdolne są nasze dziewczyny!***

* Pobierajcie i umieśćcie na swoich blogach nasz baner z informacją w osobnym poście - na temat naszych mikołajkowo - świątecznych atrakcji a link do owego posta wrzućcie TUTAJ!

* Listę z tytułami prac naszego Zespołu prześlijcie na adres admin@polki-scrapuja.pl
Pamiętajcie o dopisaniu w mailu nicka pod jakim występujecie na Portalu.

* Każda osoba, która wróci do forumowego wątku z linkiem do posta na swoim blogu, w którym zamieściła nasz mikołajkowy banner i z meldunkiem, że przesłała nam na maila pełną listę autorek oraz ich prac - weźmie udział w losowaniu nagród ufundowanych przez naszą Administrację oraz Sponsora - sklep Scrapki.pl.

Nagrody zgarnie TYLKO JEDNA OSOBA, a co jest do wygrania w naszym Blog - Hopie?


- NAGRODA SPONSORA: cudny, klimatyczny zestaw materiałów do scrapbookingu firm takich jak: Jenni Bowlin, 7Gypsies, Prima i Wendy Vecchi o wartości: 150 zł od sklepu Scrapki.pl !
- NAGRODA ADMINISTRACJI - bardzo romantyczny i kobiecy zestaw: kolekcja papierów + etykiety + die-cuty (w formie digi) gotowa do zabawy w programie graficznym lub do druku i wykorzystania w pracach tradycyjnych - zaprojektowana przez naszą Administrator - Karolę Witczak.


Obydwie nagrody są wyjątkowe i niepowtarzalne, nikt inny, nigdy nie otrzyma takich nagród od nas, zatem - nie zwlekajcie, zaparzcie mnóstwo dobrej kawy, przygotujcie kartkę i ołówek i... bawcie się z nami w podskokach!!
Serdecznie Zapraszamy!
A oto moja praca wykonana w ramach Tygodnia Inspiracji Świątecznych na wyzwanie: Kartka z bombką - temat zaproponowany przez Brises

Webster'owska bombka z kryształkami czyli w ruch znów poszły papierki, do których podchodzę jak do jeża:).Nie zapomnijcie odwiedzić moich koleżanek z Zespołu, każda ma w tym tygodniu coś wyjątkowego do pokazania! Zajrzyjcie teraz do kolejnej projektantki, którą jest UHK .

Miłej zabawy i powodzenia:))

Pozdrawiam serdecznie:)

-Zielonooka

17 komentarzy:

samara84 pisze...

rewelacyjna kartka

Sija pisze...

Ja też kupiłam mały zestawik papierów tej firmy. Owszem, są śliczne, nawet zrobiłam z nich album o wyjeździe nad morze, ale stwierdziłam, że to jednak nie moja bajka. Raz wystarczy.
W Twojej kartce najładniejsza jest chyba ośnieżona bombka z kryształkami :)

Dobra pisze...

Kartka bardzo ładna, bardzo mi sie podoba kompozycja papierów jakich uzyłaś.Wszystko do siebie tak pięknie pasuje.

Alicja pisze...

śliczna bombka!

bossanova pisze...

urocza!

Galaxia pisze...

Od niedawna jestem obserwatorką Twojego bloga i nieustannie zachwycam się Twoimi pracami :))
Kartka z bombką oczywiście piękna :))

Czekoczyna pisze...

Cudna! Papiery są naprawdę urocze.

barbaratoja pisze...

Podziwiam;-)

Pasja Kati pisze...

Piękne papiery i śliczna karteczka.

Anabel pisze...

może papiery niezbyt Ci leżą, ale kartka wyszła bombowa :)

Habka pisze...

Świetnie wykorzystałaś te papiery

Coraline pisze...

zgadzam się - papiery świetnei wykorzystane tworzą niesamowity efekt ;)

Edi pisze...

Ten jeż chyba nie ma kolców,bo wyczarowałaś pięknotę.

monia pisze...

Śliczne papiery a kartka z nich jeszcze ładniejsza:)
pozdrawiam

Natolin pisze...

kryształki, to jest to, co tygryski lubią najbardziej! super :D

pozdrawiam i skaczę dalej!

lauren pisze...

oh wow ♥WOW♥ wow! just look at that amazingly gorgeous card! all of those gems on the ornament...and the pretty tree...and that cool border! ♥LOVE♥ this!!!

Ania z poddasza pisze...

Rewelacja, ale u Ciebie to norma ;)